Самовивіз з магазину

Після виборутвердопаливного котла Мартен на нашому сайті, Ви можете самостійно забрати йогоз нашого фірмового магазину, при цьому, рекомендуємо обов'язково попередити менеджерапро це. Наш менеджер дізнається у вас всі подробиці замовлення, а такожзафіксує запланований час вашого приїзду за котлом. У цьому випадку послугавантажника не надається, і завантаження котла проводиться клієнтом самостійно.Будь ласка, врахуйте даний момент при виборі цього способу доставки!

 

Доставка до відділення «Нова пошта»

Твердопаливні котлиМартен доставляються до обраного вами відділення «Нова пошта» протягом 1 - 3днів. Після оформлення замовлення і відправки котла зі складу заводу-виробника,наш менеджер надсилає вам смс з унікальним номером накладної. Отримавши номернакладної, ви можете дізнатися дату доставки котла до вашого міста на сайтіперевізника.

На багато моделейтвердопаливних котлів Мартен нашим магазином надається безкоштовна доставка.Для того, щоб дізнатися ціну за доставку обраного вами котла до відділення«Нова пошта» в будь-яке місто України, вам необхідно звернутися до менеджера,який попередньо розрахує вартість доставки.

Важливо! Весь товарретельно перевіряється на заводі відділом контролю якості безпосередньо передвідправкою, при цьому він страхується на всю вартість. Як тільки ви отримаєтеваше замовлення, обов'язково перевірте його в відділенні при співробітникахслужби доставки. Якщо на товарі ви виявите різні механічні пошкодження абоцілісність упаковки не збережеться, то ви можете пред'явити претензії до службидоставки. Служба доставки зобов'язана відшкодувати вам доставлений збиток, якщопідтвердиться її вина.

 

Адресна доставка по Україні

Також, наш магазин надаєадресну доставку додому клієнтові з понеділка і до п'ятниці службою «Новапошта». Даний вид доставки ви можете замовити у менеджера магазину приоформленні замовлення на твердопаливний котел Мартен.

Якщо ваше замовленнябуло оформлено після 12:00, то товар відправляється тільки на наступний робочийдень.

При наявності товару наскладах і при замовленні доставки до 12:00, відправлення здійснюється в цей жедень.

Якщо доставка замовлена ​​в суботу / неділю, то товар відправляється в службу доставки в понеділок.

Зверніть увагу! Привиборі будь-якого з перерахованих видів доставки, в обов'язковому порядку,менеджер, попередньо по телефону, погодить з вами адресу, час, вартість і датудоставки. А також всі інші деталі самого замовлення твердопаливного котла.

Важливо, при прийомітовару у кур'єра вам необхідно підписати спеціальний акт прийому - видачі,таким чином, ви підтверджуєте факт отримання посилки і перевірки її навідсутність дефектів і не маєте претензій до інтернет-магазину marten.kiev.ua.

 

 

* фірмовий магазинзаводу-виробника marten.kiev.ua для доставки своїх товарів використовує послугиперевізника «Нова пошта». Відповідно терміни доставки можуть бути змінені самимперевізником. Рекомендуємо відстежувати замовлений вами товар на сайті перевізника:novaposhta.ua/tracking за номером накладної. Номер накладної ви можете запитатиу менеджера магазину.