Самовивіз з магазину

Після вибору твердопаливного котла Мартен на нашому сайті, Ви можете самостійно забрати його з нашого фірмового магазину, при цьому, рекомендуємо обов'язково попередити менеджера про це. Наш менеджер дізнається у вас всі подробиці замовлення, а також зафіксує запланований час вашого приїзду за котлом. У цьому випадку послуга вантажника не надається, і завантаження котла проводиться клієнтом самостійно. Будь ласка, врахуйте даний момент при виборі цього способу доставки!

 

Доставка до відділення «Інтайм»

Твердопаливні котли Мартен доставляються до обраного вами відділення «Інтайм» протягом 1 - 3днів. Після оформлення замовлення і відправки котла зі складу заводу-виробника,наш менеджер надсилає вам смс з унікальним номером накладної. Отримавши номер накладної, ви можете дізнатися дату доставки котла до вашого міста на сайті перевізника.

На багато моделей твердопаливних котлів Мартен нашим магазином надається безкоштовна доставка. Для того, щоб дізнатися ціну за доставку обраного вами котла до відділення«Нова пошта» в будь-яке місто України, вам необхідно звернутися до менеджера,який попередньо розрахує вартість доставки.

Важливо! Весь товар ретельно перевіряється на заводі відділом контролю якості безпосередньо перед відправкою, при цьому він страхується на всю вартість. Як тільки ви отримаєтеваше замовлення, обов'язково перевірте його в відділенні при співробітниках служби доставки. Якщо на товарі ви виявите різні механічні пошкодження або цілісність упаковки не збережеться, то ви можете пред'явити претензії до служби доставки. Служба доставки зобов'язана відшкодувати вам доставлений збиток, якщо підтвердиться її вина.

 

Адресна доставка по Україні

Також, наш магазин надає адресну доставку додому клієнтові з понеділка і до п'ятниці службою «Інтайм». Даний вид доставки ви можете замовити у менеджера магазину при оформленні замовлення на твердопаливний котел Мартен.

Якщо ваше замовлення було оформлено після 12:00, то товар відправляється тільки на наступний робочий день.

При наявності товару на складах і при замовленні доставки до 12:00, відправлення здійснюється в цей жедень.

Якщо доставка замовлена ​​в суботу / неділю, то товар відправляється в службу доставки в понеділок.

Зверніть увагу! При виборі будь-якого з перерахованих видів доставки, в обов'язковому порядку,менеджер, попередньо по телефону, погодить з вами адресу, час, вартість і дату доставки. А також всі інші деталі самого замовлення твердопаливного котла.

Важливо, при прийомі товару у кур'єра вам необхідно підписати спеціальний акт прийому - видачі,таким чином, ви підтверджуєте факт отримання посилки і перевірки її на відсутність дефектів і не маєте претензій до інтернет-магазину marten.kiev.ua.

 

 

* фірмовий магазин заводу-виробника marten.kiev.ua для доставки своїх товарів використовує послуги перевізника «Інтайм». Відповідно терміни доставки можуть бути змінені самим перевізником. Рекомендуємо відстежувати замовлений вами товар на сайті перевізника за номером накладної. Номер накладної ви можете запитати у менеджера магазину.