Твердопаливні котли Marten великої потужності

Український виробник твердопаливних котлів "Мартен" вивів на ринок промислового опалювального обладнання три новинки, представлені у вигляді котлів великої потужності тривалого горіння - серія Marten Industrial (95-500 кВт), промислові котли на пелетах - серія Marten Industrial Pellet (95-500 кВт) та флагманська розробка заводу - котли серії Marten Industrial PRO (750-2000 кВт), які працюють на щепі та торфі.

Менеджери нашого магазину допоможуть підібрати необхідний котел для обігріву вашого приміщення. Ознайомитися з характеристиками обраного котла ви можете безпосередньо у картці продукту, натиснувши на фото котла нижче. Для більш детальної консультації радимо зв’язатися з відділом продажу: 068-046-96-00095-051-40-80, чи написати запит на електронку: zakaz@marten.kiev.ua.

Котел Marten Industrial MI - 95 кВт
Промисловий котел тривалого горіння Marten Industrial MI - 95 кВт оптимальне рішення для обігріву площ до 1000 м кв. Це можуть бути як приватні будинки, так і виробничі приміщення, склади, офісні п..
Котел Marten Industrial МIT-100 кВт
Призначення і короткий опис   Промисловий твердопаливний котел Marten Industrial Т МIT-100 кВт - це якісне і недороге рішення для опалення побутових, виробничих та інших приміщень пло..
Котел Marten Industrial МIT-150 кВт
Призначення і короткий опис   Твердопаливний котел великої потужності Marten Industrial Т МIT-150 кВт - це якісне і недороге рішення для опалення побутових, виробничих та інших приміщ..
Котел Marten Industrial МIT-200 кВт
Призначення і короткий опис   Промисловий котел на твердому паливі Marten Industrial Т МIT-200 кВт - це якісне і недороге рішення для опалення побутових, виробничих та інших приміщень..
Котел Marten Industrial МIT-250 кВт
Призначення і короткий опис   Промисловий котел опалення Marten Industrial Т МIT-250 кВт - це якісне і недороге рішення для опалення побутових, виробничих та інших приміщень площею до..
Котел Marten Industrial МIT-300 кВт
Призначення і короткий опис   Промисловий котел на твердому паливі великої потужності Marten Industrial Т МIT-300 кВт - це якісне і недороге рішення для опалення побутових, виробничих..
Котел Marten Industrial МIT-400 кВт
Призначення і короткий опис   Український промисловий твердопаливний котел Marten Industrial Т МIT-400 кВт - це якісне і недороге рішення для опалення побутових, виробничих та інших п..
Котел Marten Industrial МIT-500 кВт
Призначення і короткий опис   Водогрійний промисловий твердопаливний котел Marten Industrial Т МIT-500 кВт - це якісне і недороге рішення для опалення побутових, виробничих та інших п..
Котел Marten Industrial МIT-600 кВт
Призначення і короткий опис   Промисловий котел на твердому паливі тривалого горіння Marten Industrial Т МIT-600 кВт - це якісне і недороге рішення для опалення побутових, виробничих ..
Котел Marten Industrial МIT-700 кВт
Призначення і короткий опис   Промисловий котел на дровах Marten Industrial Т МIT-700 кВт - це якісне і недороге рішення для опалення побутових, виробничих та інших приміщень площею ..
Котел Marten Industrial-T Pellet MIT-100P кВт
Призначення і короткий описПелетний котел Marten Industrial T Pellet MIT-100 P кВт - котел, який працює на пеллетах для обігріву приміщень площею до 1000 м2. У стандартну комплектацію котла входить..
Котел Marten Industrial MI - 250 кВт
Вугільний промисловий котел Marten Industrial MI - 250 кВт оптимальне рішення для обігріву площ до 2500 м кв. Це можуть бути як приватні будинки, так і виробничі приміщення, склади, офісні приміщен..
Показано з 1 по 15 з 25 (всього 2 сторінок)