Твердопаливні котли тривалого горіння для дому Marten Comfort

Marten Comfort - твердопаливні котли тривалого горіння номінальною потужністю від 17 до 98 кВт.

Виробник рекомендує використовувати наступне паливо для оптимальної роботи - вугілля, дрова та брикети. Також, можна використовувати і інші види твердого палива, наприклад, відходи деревини. Це універсальні котли, що працюють на багатьох видах твердого палива.

У конструкції використовується пластинчастий багатоходовий сталевий теплообмінник, який зручно чистити через верхні дверцята котла.

Подача палива в котли ручна. А час горіння при разовому завантаженні котла становить від 8-ми до 24-х годин в залежності від виду та якості палива. Це досягається завдяки великій глибокій топці і за рахунок верхнього принципу горіння. Конструктивно в топці котла продумані розподільники повітря (сопла подачі), що, в свою чергу, дозволяє контролювати процес горіння і не використовувати паливо даремно.

Серія твердопаливних котлів тривалого горіння Мартен Комфорт може бути використана як для обігріву приватного будинку, так і для опалення будь-яких інших приміщень загальним метражем до 1000 м. кв.

Котли Marten Comfort розділені по потужності - 12, 17, 20, 24, 33, 40, 45, 50, 80 і 98 кВт.


Перед запуском всієї серії, згідно заводському контролю якості, твердопаливний котел тривалого горіння проходить випробування на дровах в системі під високим тиском.

Гарантія на котли становить три роки, при цьому термін служби - 15, а то і 20 років при належному догляді.

Ще один плюс котлів серії Marten Comfort - механізм чищення колосників, який дозволяє легко очищати котел від залишків продуктів згоряння, а автоматика (пульт) управління самостійно підтримує необхідну температуру котла. Також, можливе використання котлів серії Комфорт при відсутності електроенергії з відкритими нижніми дверцятами, що робить їх енергонезалежними.


Комплектація при відправці клієнту:

• Твердопаливний котел;

• Вентилятор;

• Блок управління (Польща);

• Кочерга;

• Паспорт.

Вся продукція заводу «Marten» має сертифікати відповідності якості.

На сайті marten.kiev.ua більш детально ознайомитися з кожною моделлю твердопаливних котлів тривалого горіння Мартен Комфорт можна в карті продукту. Там же можна почитати відгуки про котли Мартен, подивитися відеоогляди, переглянути технічні характеристики і звичайно ж купити обраний вами котел.

Нагадуємо, що в Києві для вас відкритий наш фірмовий магазин Marten, де можна подивитися котли наживо.

Демократичні ціни і короткі терміни доставки вас приємно здивують!


Котел Marten Comfort MC - 12 кВт
Котел Marten Comfort MC12 - це енергоефективний твердопаливний котел, який Ви можете придбати в кредит за програмою IQ ENERGY з компенсацією 35% вартості. За деталями звертайтеся до менеджерів ма..
Котел Marten Comfort MC - 17 кВт
Котел Marten Comfort MC17 - це енергоефективний твердопаливний котел, який Ви можете придбати в кредит за програмою IQ ENERGY з компенсацією 35% вартості. За деталями звертайтеся до менеджерів магаз..
Котел Marten Comfort MC - 20 кВт
Котел Marten Comfort MC20 - це енергоефективний твердопаливний котел, який Ви можете придбати в кредит за програмою IQ ENERGY з компенсацією 35% вартості. За деталями звертайтеся до менеджерів магаз..
Котел Marten Comfort MC - 24 кВт
Котел Marten Comfort MC24 - це енергоефективний твердопаливний котел, який Ви можете придбати в кредит за програмою IQ ENERGY з компенсацією 35% вартості. За деталями звертайтеся до менеджерів магаз..
Котел Marten Comfort MC - 33 кВт
Котел Marten Comfort MC33 - це енергоефективний твердопаливний котел, який Ви можете придбати в кредит за програмою IQ ENERGY з компенсацією 35% вартості. За деталями звертайтеся до менеджерів магаз..
Котел Marten Comfort MC - 40 кВт
Котел Marten Comfort MC40 - це енергоефективний твердопаливний котел, який Ви можете придбати в кредит за програмою IQ ENERGY з компенсацією 35% вартості. За деталями звертайтеся до менеджерів магаз..
Котел Marten Comfort MC - 50 кВт
Котел Marten Comfort MC50 - це енергоефективний твердопаливний котел, який Ви можете придбати в кредит за програмою IQ ENERGY з компенсацією 35% вартості. За деталями звертайтеся до менеджерів магаз..
Котел Marten Comfort MC - 80 кВт
Опалювальний котел тривалого горіння Marten Comfort MC 80 кВт - оптимальний варіант для обігріву площ до 800 м2. Котел надійний, функціональний. Система управління процесом горіння і велика заванта..
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)