marten.kiev.ua - це монобрендовий, фірмовий, офіційний інтернет-магазин одного з найбільших виробників твердопалиних котлів «Marten».


Що це дає вам, як покупцю?

• Купивши твердопаливний котел в інтернет-магазині marten.kiev.ua, ви гарантовано отримаєте тільки офіційну продукцію Marten, відвантаження якої проводиться прямо зі складу заводу-виробника.

• На всі твердопаливні котли Мартен надається гарантія 36 місяців.

• На сайті marten.kiev.ua ви можете ознайомитися з максимально точними описами і технічними параметрами твердопаливних котлів Мартен. Ми ретельно перевіряємо інформацію про продукцію на сайті. Даний момент контролюється не тільки нашими співробітниками, але і самим виробником.

• Наша компанія володіє офіційною документацією на весь модельний ряд твердопаливних котлів Мартен - сертифікати відповідності, якості, технічні умови, які підтверджують належну якість нашої продукції;

• Сайт marten.kiev.ua дозволяє найбільш повно вивчити модельний ряд продукції заводу «Marten».

• Купуючи твердопаливний котел Мартен на сайті marten.kiev.ua, ви завжди можете бути впевнені в чесній ціні виробника без будь-яких накруток. Єдина ціна для всієї України - це головний принцип заводу-виробника «Marten».

 

 

Шоу-рум в Києві

З огляду на той факт, що покупка твердопаливного котла - це покупка не одного дня і іноді покупцям для прийняття рішення потрібно не тільки почитати про котел в інтернеті, а й подивитися наживо, «помацати», ми вирішили продавати не тільки в інтернеті, але і створити off -line магазини. У 2017 році в Києві відкрився брендовий шоу-рум компанії «Marten», в якому можна наживо ознайомитися з усією лінійкою побутових твердопаливних котлів Мартен. Продавці шоу-руму розкажуть вам про всі представлені моделі, допоможуть порівняти характеристики і вибрати найбільш оптимальний варіант.

 

Ми з вами! Ми за вас!

Головний пріоритет для нас - це якісний продукт і задоволений клієнт. Дивовижний факт, але 40% продажів нашої компанії приносить «сарафанне радіо». Нас радять! А це безсумнівно показник якості роботи. Насправді, все просто - ми ніколи не будемо впарювати вам непотрібну «фігню», а підберемо саме той котел, яким ви будете задоволені. Адже ми хочемо, щоб ви повернулися!

Ми не переживаємо за свій продукт, адже користуємося ним самі, ми не боїмося порадити котел своїм родичам або друзям. Ми знаємо, як і з чого роблять наші котли - від процесу надходження металу на завод до виходу готової продукції. І знаєте - це щастя продавати дійсно якісну продукцію.

 

Нам важливо

Щоб кожен покупець отримав якісну консультацію, адже це допоможе йому вибрати саме той котел, який відповідає його запитам і потребам.

Будь-яке питання та побажання нашого покупця не залишиться без уваги. Ми завжди намагаємося запропонувати покупцеві найбільш вигідні і прості умови покупки і доставки. Ми супроводжуємо угоду придбання котла на всіх етапах.

 

Чому купують саме у нас?

• На сайті marten.kiev.ua представлена ​​завжди тільки актуальна інформація про продукцію «Marten».

• Наш партнер «Інтайм» забезпечує оперативну доставку котлів по всій Україні;

• Ми надаємо можливість купити котел з оплатою при отриманні (післяплатою);

• Наші способи оплати дуже зручні і лояльні: готівкою при отриманні, банківською картою на сайті / в магазині, через термінал, за безготівковим розрахунком;

• 0% кредит, оплата частинами, розстрочка;

• Повернення до 35% вартості котла за програмою «Теплі кредити»

• У нас завжди є цікаві акції;

• Чесна ціна;

• Шоу-рум в Києві

 

 

Про бренд «Marten»

Завод твердопаливних котлів ТМ «Мартен» був заснований ще в 2013 році в Харківській області на базі одного з найбільших підприємств з виробництва віконних конструкцій «Екіпаж».

Злагоджена робота всього колективу і великий досвід виробництва батьківської організації дозволили заводу «Marten» успішно завоювати лідируючі позиції на ринку твердопаливних котлів України ще в перший рік роботи. На даний момент мета компанії - підтримувати і розвивати інтерес українських споживачів до інноваційних розробок компанії «Marten» в галузі альтернативної енергетики.

Підприємство «Marten» використовує в своїй роботі сучасне автоматичне обладнання, що в свою чергу, дозволяє виключати брак і досягати високих показників якості продукції.

Великий оборот продукції дозволяє заводу досягти мінімальної ціни на твердопаливні котли без економії на якості і зробити їх доступними для всіх.

 

«Marten» -
доступне тепло для Вашого будинку!