Недорогі котли твердопаливні Marten Praktik

Недорогі побутові твердопаливні котли ТМ «MARTEN» серії Marten Praktik представляють собою автономний твердопаливний водогрійний котел тепловою потужністю від 15 до 30 кВт.

Недорогі котли на твердому паливі Marten Praktik призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень, в яких обладнана система центрального опалення, для підготовки і подачі тепла на технологічні потреби з використанням в якості палива дров, відходів деревини, тирсових і торф'яних брикетів, кускового торфу і кам'яного вугілля.

Конструкцією котлів Marten Praktik передбачена можливість використання як з механічним регулятором температури без підключення електрики, що дуже зручно в місцях, де є перебої, або на дачі, так і з пультом і вентилятором, що дозволяє збільшити тривалість роботи котла на одному завантаженні!

Ці котли дуже популярні серед покупців в першу чергу через краще співвідношення ціна-якість. Ви, напевно, часто чули цю фразу, але, що це означає у випадку з підбором котла? Про що ми говоримо, застосовуючи поняття "співвідношення ціна / якість"?

1. Доступна ціна - вартість котлів Marten Praktik, при порівнянні котлів зі схожими характеристиками, нижча за ринкову вартість.

2. Надійність конструкції.

3. Зручність експлуатації.

4. Дизайн котла.

5. Компактний розмір.

Але, якщо говорити глобально, то співвідношення ціна / якість величина, яка залежить не тільки від виробника, а й від умов експлуатації котла в подальшому. Адже якість експлуатації це вже 50% / 50%. 50% - якісний котел, 50% - якісна експлуатація (якісне паливо, якісний догляд, чистка, якісний монтаж системи опалення і т.д.).

Тому ми вважаємо, правильніше говорити так: «Твердопаливні котли Мартен повністю відповідають вашим запитам сьогодні і дозволяють постійно підвищувати співвідношення ціна / якість в подальшому».

З радістю повідомляємо, що на всю серію котлів Мартен Практик діє безкоштовна адресна доставка!

Важливо! Регулятор тяги, пульт, вентилятор - не входять до комплекту поставки котла, їх можна купити в нашому магазині додатково (вартість уточнюйте у менеджерів)!

 

Котел Marten Praktik MP-15 кВт
Побутовий твердопаливний котел ТМ «MARTEN» серії Marten Praktik це автономний твердопаливний водогрійний котел тепловою потужністю 15 кВт (для приміщень до 150 м кв).Побутові котли на твердому па..
Новинка
Котел Marten Praktik MP-20 кВт
Дров'яний котел тривалого горіння ТМ «MARTEN» серії Marten Praktik є автономним твердопаливним водогрійним котлом тепловою потужністю 20 кВт (для приміщень до 200 м кв).Котли дров'яні опалювальні Ma..
Новинка
Котел Marten Praktik MP-25 кВт
Економічний твердопаливний котел ТМ «MARTEN» серії Marten Praktik це автономний твердопаливний водогрійний котел тепловою потужністю 25 кВт (для приміщень до 250 м кв).Економічні твердопаливні котли..
Новинка
Котел Marten Praktik MP-30 кВт
Опалювальний котел на дровах ТМ «MARTEN» серії Marten Praktik це автономний твердопаливний водогрійний котел тепловою потужністю 30 кВт (для приміщень до 300 м кв).Котли опалення на дровах Marten Pr..
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)