Димоходи для твердопаливних котлів, камінів

Ми пропонуємо великий вибір димарів та систем димарів різного класу й аксесуарів до них з високоякісної нержавіючої сталі та гарантуємо високу якість своєї продукції.

В основі продукції лежить застосування високоякісної корозійностійкої сталі (сталь AISI 304, AISI 321), екологічно чистого, жаростійкого та безпечного утеплювача - вермикуліта, а також використання передових інноваційних технологій обробки матеріалу.

Для виготовлення димоходів, димохідних систем і комплектуючих до них, використовуються сталь високої якості (AISI 210, AISI 304, AISI 321), яка має підвищену жаростійкістю, не схильна до корозії і стійка до агресивних середовищ. Завдяки чому її можна застосовувати для всіх видів опалювальних систем, що працюють на будь-якому з видів палива, а також застосовувати як в індивідуальному використанні, так і в промислових масштабах. 

Продукція сучасна, якісна, безпечна, екологічно чиста, енергоефективна, зносостійка, зручна у використанні, не втратить актуальності і з часом. Відповідає найвищим стандартам якості, яке контролюється на кожному етапі виробництва. У виробництві димарів та їх елементів використовуються тільки високоякісні матеріали, які ми купуємо у перевірених постачальників.

Наші димарі ідеально підходять для людей, які цінують надійність та простоту монтажу.


Правильно виготовлений димохід - запорука надійної роботи печі, котла або каміна і вашої безпеки. Для обладнання цього технічного вузла можна використовувати готові конструкції з оцинкованої або нержавіючої сталі. У нашому магазині представлені обидва види димоходів.

Наша продукція підійде для власників будинків, любителів лазні, всіх, хто мріє проводити зимові вечори біля каміну, хто вміє цінувати комфорт, стабільність та безпеку.


Важливо! В нашому магазині діє безкоштовна доставка димоходів на склад Нової Пошти.Димохідна труба двостінна нерж/нерж товщина 0,6 мм, 1 м
Увага !!! При покупці димоходу в нашому магазині, Ви отримуєте безкоштовну доставку до відділення Нової Пошти.Для того, щоб дізнатися правильну ціну за димар, виберіть необхідний діаметр. Ціна бу..
Димохідна труба двостінна нерж/оцинк товщина 0,6 мм, 1 м
Увага!!! При купівлі димоходу в нашому магазині, Ви отримуєте безкоштовну доставку у відділення Нової Пошти.Для того, щоб дізнатися правильну ціну за димар, виберіть необхідний діаметр. Ціна бу..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)