Хімічні засоби Hansa для чищення котлів та димоходів

Литовська продукція Hansa - це легке, зручне та ефективне рішення для видалення сажі в камінах і димоходах, а також твердопаливних котлах. Забезпечує комплексний догляд (чистка скла, заміна ущільнювача шнура, фарбування та ін.). Hansa Flame - ефективність перевірена часом!

Важливо знати! Сполучною ланкою в утворенні смолистого дьогтьового нальоту є волога і нестача кисню для повного спалювання палива. Застосування хімічних очищувачів сприяє зв'язуванню вологи, але це тільки одне з особливостей таких порошків. Крім видалення надмірної вологи, такі засоби сприяють більш повному спалюванню палива. За відгуками покупців, при постійному застосуванні хімічних каталізаторів опалювальний прилад має значно менші нальоти сажі, а дьоготь відсутній. А сажа, яка не згоріла, дуже легко очищається.

Концентрований видаляч сажі Hansa, 1 кг
Очищувач димоходу, концентрований Hansa (1 кг) - є ефективним, якісним і доступним засобом для очищення димоходів, камінів, твердопаливних котлів та печей.Виробник - литовська торгова марка Hansa, щ..
Чистка котлів і димоходів Hansa (пакет), 1 кг
Чистка котлів і димоходів Hansa (пакет), 1 кг - є ефективним, якісним і доступним засобом для очищення димоходів, камінів, твердопаливних котлів та печей.Виробник - литовська торгова марка Hansa, що..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)