Українські твердопаливні котли Marten Base

Marten Base - серія твердопаливних котлів українського виробництва, які відрізняються більш низькою ціною, хорошими характеристиками і якістю виконання. Котли даної серії виготовляються на сучасному підприємстві з використання кращих матеріалів і технологій, аналогічних європейським. 

Щоб створити економічний котел на дровах інженери проводять спеціальні гідравлічні і термодинамічні розрахунки.Це дає змогу отримати конструкцію з високим ККД і всі необхідні відомості для подальшої експлуатації.

Далі якісна котельна сталь товщиною 3 мм подається на роботизовану лінію збору і зварювання. Більшість робіт виконується на ретельно налаштованій автоматизованій лінії, що забезпечує високу продуктивність заводу і практично нульові відхилення якості.

Навіть дешеві твердопаливні котли піддаються ретельному огляду і перевірці їх параметрів перед відправкою з виробництва.

Економічні дров'яні котли готові до експлуатації відразу після установки і підключення до системи опалення. Для роботи котла потрібно тільки вказаний в інструкції вид палива і нескладний догляд - ніякої електрики, ніяких складних маніпуляцій і заплутаних інструкцій.

Серія котлів на твердому паливі Marten Base (MB) розділена по потужності на: 12, 15,17,18 кВт.

Котли даної серії представлені в наступних модифікаціях:
  • MB - традиційні твердопаливні котли на дровах і вугіллі
  • - котли твердопаливні з плитою
  • VK - котли з варочною плитою і чавунними колосниками

На кожен котел поширюється гарантія від виробника на три роки, а розрахунковий термін служби виробу при належному догляді - від 10 років. Котли підійдуть для опалення приватних будинків, дачних будиночків і господарських приміщень та дозволять істотно заощадити на паливі. 

Замовляйте котли Marten Base для забезпечення теплової незалежності свого будинку!Котел Marten Base MB-12 кВт
Котел Мартен MB-12 - це недорогий твердопаливний котел, головні переваги якого: невибагливість у використанні, надійність, відмінна якість виробництва за доступною ціною! Котел Marten Base MB-12..
Котел Marten Base MB-12V
Котел Мартен Бейс 12V кВт - це невеликий опалювальний котел з варочною поверхнею, який може використовуватися для опалення приміщення площею до 120 квадратних метрів. Твердопаливний котел з варочною..
Котел Marten Base MB-15
Marten - українська компанія, яка займається виробництвом якісних котлів за європейськими технологіями. Український твердопаливний котел Marten Base MB-15 кВт - якісний котел середньої потужності, ..
Котел Marten Base MB-17V
Твердопаливний котел з плитою Marten Base MB-17V кВт відрізняється ретельно продуманою конструкцією, яка створювалася через складні термодинамічні розрахунки та випробування прототипів. Завдяки цьо..
Котел Marten Base MB-18 кВт
Твердопаливний котел на дровах Marten Base MB-18 кВт - це компактний котел потужністю 18 кВт, який здатний підтримувати комфортну температуру на площі до 180 квадратних метрів. Котел встановлюється..
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)