Інструменти для чищення твердопаливних котлів і димоходів

Для механічного очищення твердопаливного котла і димоходу від сажі ефективно використовувати щітки різного діаметру з ручками різної довжини, йоржики, роторні набори. Маючи це обладнання, ви можете проводити чистку самостійно і при цьому заощадити пристойну суму грошей, адже Вам вже не знадобитися допомога сторонніх фахівців. Головне в цій справі - практика. Кілька разів спробуєте, навчитеся, а далі - все піде як по маслу, і ця процедура в подальшому буде займати не більше години вашого часу!

У домашніх умовах рекомендуємо використовувати комбіновану чистку: спочатку засипати порошок, гарненько протопити котел, а потім вже прибрати залишки щіткою. Це буде більш простий і ефективний метод!

А як ви чистите ваш котел та димохід? Металевий йорж-щітка для чистки
У нашому магазині ви можете купити йоржик для чищення котла діаметром від 15 мм до 100 мм. Основне призначення сталевої щітки - чистка теплообмінника твердопаливного котла, але також цією ж щіткою ..
Роторний набір Hansa Tornado, 4 м
Hansa Tornado - роторний набір для чистки димоходів допоможе прочистити будь-які побутові димоходи, все що вам потрібно - електрична дриль, і доступ до димоходу. Так як матеріали набору з нейлону і ..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)