• 17 липня 2018 12:07:13
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 1280
  • Автор: Admin "MARTEN"
  • 0

Підвищення цін в Україні в 2018 році викликає у населення чимало бурхливих відгуків. Особливий колапс трапився після підвищення цін на проїзд в Києві. Подорожчання охопило безліч сфер - продукти харчування, паливо, одяг і взуття, комунальні послуги, проїзд у громадському транспорті та звичайно ж, ми як виробник українських твердопаливних котлів, не можемо не відзначити постійне зростання цін на метал в Україні. Відповідно в 2018 році зростає ціна на твердопаливні котли в Україні.

І тут два виходи – купити тонший і менш якісний метал та залишити колишні ціни, або закуповувати той же якісний метал, що і всі 5 років з моменту роботи заводу «Мартен», але підвищити ціни. Зрозуміло, що у кожного методу є свої «за» і «проти», але ми залишаємося на стороні якості. Адже твердопаливний котел - це покупка мінімум раз на 15 років, і ми хочемо, щоб Ви були задоволені цією покупкою.

Тому з 1 серпня 2018 року завод «Мартен» піднімає ціни на всю лінійку твердопаливних котлів орієнтовно на 5% -7%, при цьому вартість "блакитного палива" в Україні будуть підвищувати у два етапи - в 2018 році на 25%, а в наступному - ще на 15%. Так що, купуючи твердопаливний котел, Ви все одно в плюсі! Наприклад, встановивши котел на твердому паливі в приватному будинку на 150 м кв. - термін окупності всього один сезон.

При цьому, є ще одна дуже хороша новина - до 01.08.2018 Ви можете купити твердопаливний котел Мартен за старою ціною. Тут уже, як кажуть: «Хто не встиг, той запізнився!».

Але навіть якщо Ви не встигли придбати котел до серпня, а грошей не вистачає - Ви можете купити котел в кредит і ще й отримати компенсацію 35% за програмою IQ energy - Котли.

"Попереджений - значить озброєний", - як кажуть, а далі: «Думайте самі, вирішуйте самі!»

 

І нехай у Вашому домі буде завжди тепло з «Marten»!

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.