• 12 липня 2018 16:42:23
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 1128
  • 0


ФАКТИ ПРО ПРОГРАМУ IQ ENERGY

Де оформити кредит на твердопаливний котел «Мартен»?

Банк-партнер програми IQ energy   - УкрСиббанк. Це той банк, в якому Ви можете отримати кредит на твердопаливний котел «Мартен». Для того, щоб отримати кредит Вам потрібно: паспорт, ІПН та рахунок на котел (видає менеджер фірмового магазину «Мартен» за адресою: Петропавлівська Борщагівка, вулиця Соборна 13).


Для кого підходить енергоефективне кредитування IQ ENERGY? або Хто може отримати кредит за програмою IQ energy?

Програма IQ ENERGY розрахована на людей, котрі бажають замінити старий малоефективний котел, на новий – енергоефективний котел, що працює на дровах, вугіллі, пелетах, чи інших видах твердого палива.


Чому вигідна програма IQ ENERGY? або Що мені дає програма IQ ENERGY?

Придбавши твердопаливний котел «Мартен» в кредит, Ви отримуєте компенсацію до 35% від вартості енергоефективного обладнання. Максимальна сума компенсації становить 3000 євро (еквівалент в національній валюті). Потужною перевагою даного кредитування є те, що супутні товари та монтажні роботи підпадають під компенсацію разом з основним обладнанням / матеріалами. Тобто, у рахунок можна включити не тільки котел на твердому паливі, а й основні матеріали для його монтажу – циркуляційний насос, димохід, буферну ємність (теплоаккумулятор), трьохходовий клапан і т.д., а також – монтажні роботи, якщо такі виконує сертифікований представник програми IQ ENERGY.


Які котли можна придбати в кредит за програмою IQ ENERGY?

Український завод твердопаливних котлів «Marten» пропонує дві категорії твердопаливних котлів, що відповідають усім вимогам енергоефективного кредитування та програмі IQ ENERGY:


Котли тривалого горіння:

Marten Comfort MC12

Marten Comfort MC17

Marten Comfort MC20

Marten Comfort MC24

Marten Comfort MC33

Marten Comfort MC40

Marten Comfort MC50

 

Автоматичні пелетні котли:

Marten MC-20P

Marten MC-30P

Marten MC-40P

Marten MC-50P


З чого почати? – Оформити енергоефективний кредит IQ energy

Перше, що Ви повинні зробити – обрати відповідний котел на сайті: marten.kiev.ua, чи у фірмовому магазині за адресою Петропавлівська Борщагівка, вулиця Соборна 13. У підборі потрібного обладнання Вам допоможуть кваліфіковані представники компанії «Мартен».

Коли котел обрано, представник магазину надрукує Вам рахунок з обраним обладнанням, а також -  Сертифікат Відповідності IQ energy. Якщо Ви з іншого міста, всі документи надсилаються поштою. Для цього потрібно зв’язатися з представником компанії «Мартен» по телефону: 068-046-96-00.

Наступний крок - взявши паспорт, ІПН (ідентифікаційний номер), рахунок на котел та сертифікат, Ви звертаєтеся у найближче відділення УкрСиббанку для оформлення кредиту.


Умови енергоефективного кредитування від УкрСиббанку:

·         Кредит до 150 000 гривень.

·         Валюта кредитування — гривня.

·         Термін кредитування до 60 місяців.

·         Комісія за обслуговування у касі банку — 10 грн.

·         НЕ потрібна довідка про доходи

·         Є можливість дострокового погашення без комісії

Вимоги до позичальника:

·         Вік від 21 до 65 років.

·         Наявність у паспорті відмітки про діючу реєстрацію. Якщо у клієнта тимчасова прописка, видача готівки можлива лише у випадку, якщо строк кредиту не перевищує дату закінчення тимчасової прописки.

·         Постійне місце роботи (офіційне чи НЕофіційне). Стаж роботи: для фізичних осіб не менше 6-ти місяців загального стажу і не менше 3-х місяців на останньому місці роботи; для клієнтів-підприємців — реєстрація не менше 1 року.

·         Інші вимоги, якщо вони передбачені умовами конкретної програми кредитування.

Погодження кредиту відбувається протягом 3-х робочих днів.


Що далі? Як отримати компенсацію 35% по IQ ENERGY?

Важливо!!! Обов’язково!!! Зробіть фото до, під час та після встановлення обладнання. Для котлів необхідно подати фото до початку монтажу та після його завершення. У разі заміни існуючого обладнання енергоефективним, необхідно зробити фото котла, що підлягає заміні. У разі влаштування нового котла, необхідно зробити фото приміщення (локації), де проектом передбачено влаштування нового котла до початку його монтажу. По завершенню монтажу треба зробити фотографію підключеного котла (з обв’язкою).

Важливо!!! Обладнання повинно бути сфотографовано таким чином, щоб можна було чітко встановити маркування (тип, марку) виробу.


Якщо кредит погоджено? Де забирати котел? Як отримати компенсацію?

Якщо кредит Вам одобрили (видали), Ви можете отримати обране обладнання (компанія «Мартен» надає безкоштовну адресну доставку для Вашої зручності) та приступати до його встановлення.

До встановлення твердопаливного котла Вам потрібно пройти перший етап (Етап 1) реєстрації на сайті: www.iqenergy.org.ua.

Відео-інструкція по заповненню заявки на отримання гранту по програмі IQ energy:


Етап 1. Початкова реєстрація в системі IQ energy після оформлення кредиту:

a. Позичальник переходить за посиланням https://www.iqenergy24.com ;

b. Позичальник дає свою згоду на використання персональних даних, як того вимагає законодавство України;

c. Позичальник заповнює шаблон, надаючи інформацію про себе (прізвище, ім’я та контактні дані) та інформацію про кредит (назва банку, форма кредиту, дата надання або дата покупки тощо);

d. Позичальник підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами та умовами;

e. Позичальник очікує від Системи управління грантами запрошення до переходу на Етап 2. Таке запрошення буде надане тільки тим позичальникам, які відповідають критеріям прийнятності. Запрошення приходить на електронну пошту, яку Ви вказали у заявці. Потрібно вказувати тільки актуальну, дійсну, електронну адресу, до якої Ви маєте доступ.

Важливо розуміти!!! Котел потрібно встановити не пізніше чотирьох місяців з дати отримання кредиту.

Для того, щоб перейти до другого етапу подання заявки на здійснення верифікації та отримання гранту, потрібно повністю завершити проект. Котел повинен бути вже встановленим!

Якщо всі умови виконано, Вам надійде лист на електронну адресу. Він міститиме інформацію, яку Ви надавали у попередній заявці та підтвердження про те, що Ви можете подавати запит на здійснення верифікації та отримання 35%  компенсації від програми IQ energy. У даному листі буде міститися унікальне посилання для подання заявки (Етап 2).

Етап 2. Заповнення та подання Форми запиту на здійснення верифікації:

f. Позичальник отримує захищене гіперпосилання та переходить за ним до шаблону Форми запиту на здійснення верифікації;

g. Позичальник заповнює шаблон, надаючи додаткову інформацію про себе (банківський рахунок для зарахування гранту), місцезнаходження помешкання та реалізовані проектні категорії. На цьому етапі від позичальника також вимагається надання необхідних документів успішного виконання проекту, як описано в розділі «3.5. Докази успішного виконання проекту»;

h. Позичальник підтверджує свою згоду з цими Правилами та умовами і надає додаткові декларації на підтвердження виконання критеріїв прийнятності;

i. Позичальник відсилає Форму запиту на здійснення верифікації. Подання Форми запиту на здійснення верифікації вважається заявкою на отримання гранту за програмою IQ energy.

Важливо!!! Етап 1 повинен бути виконаний за один сеанс зв'язку, без переривань. Етап 2 може бути виконаний за кілька сеансів або сесій. Для цього позичальник може зберегти незаповнений шаблон і повернутися до нього пізніше.

Якщо вся інформація вказана вірно, на екрані з’явиться повідомлення: «Ваш запит на компенсацію за програмою IQ energy та документи успішно отримані, дякуємо!»

Задля забезпечення відповідності критеріям енергоефективності IQ energy кожний проект, поданий на компенсацію, проходить ПЕРЕВІРКУ або ВЕРИФІКАЦІЮ. На момент проходження верифікації Ваш кредит повинен бути діючим, непогашеним. Після успішного підтвердження від банку, що у Вас дійсно є кредит, за бажанням, Ви можете погасити кредит достроково.

Є два типи верифікації (перевірки):

ОФІСНА:

1.    Кожна заявка на компенсацію перевіряється Експертами з енергоефективності IQ energy в офісі за комп’ютером

2.    Погодження заявки - 1 робочий тиждень.

ВИЇЗНА

(візит до клієнта призначається у 10% випадків):

1.    обирає

система управління грантами

2.    призначають експерти IQ energy для перевірки

підозрілих заявок

3.    експерт IQ домовляється про зручний день

та час візиту

4.    рішення повідомляється по електронній пошті

5.    погодження – до 2 робочих тижнів.

Процес верифікації завершується затвердженням гранту або відмовою. Результати розгляду Вашої заявки будуть надіслані на Вашу електронну адресу!


Процес виплати гранту – отримання компенсації 35%

Процес виплати гранту здійснюється тим банком, в якому Ви оформили кредит. Виплата гранту розпочинається тільки для затверджених грантів (Якщо Ви отримали позитивний результат на електронну пошту). Гранти за програмою IQ energy виплачуються в євро на особистий рахунок позичальника в банку-учаснику програми, в якому був отриманий кредит. Для виплати гранту у Вас повинен бути відкритий рахунок у тому банку, де ви брали кредит на твердопаливний котел. Виплати гранту відбуваються один раз на місяць.


Що робити, якщо кредит НЕ погодили (не дали)?

Якщо з якихось причин банк відмовив Вам у видачі кредиту, то у Вас є можливість спробувати оформити кредит на одного із членів Вашої родини, хто має вільний доступ до оселі, де буде встановлено твердопаливний котел «Мартен».

 

Я все уважно прочитав, але все одно нічого не зрозумів! Мені потрібна допомога!

Якщо Вам складно розібратися у всіх тонкощах по програмі IQ energy, зверніться на гарячу лінію: 0-800-505-717 (дзвінки безкоштовні в межах всієї України) для детальної консультації. Не соромтеся телефонувати часто, чи ставити багато запитань. Програма IQ energy створена для забезпечення енергонезалежності Вашого дому, насамперед, та - енергонезалежності України в цілому. Спеціалісти гарячої лінії зацікавлені у якісній консультації та завжди допоможуть Вам на всіх етапах.

Також, Ви можете самостійно ознайомитися зі всією важливою інформацією, яка потрібна для участі у програмі IQ energy:


Правила таумови надання кредитів та грантів за Програмою фінансування енергоефективності в житловому секторі України (Програмою IQ energy) 


Вимоги щодо документального оформлення проектів IQ energy 


Інструкція користувача щодо заповнення форм заяв в Системі управління грантами Програми IQenergy


Чи подивитися детальну відео-інструкцію (відео розміщено вище)


Якщо у Вас виникли запитання по твердопаливним котлам, які можна придбати в кредит по програмі IQ energy (підбір, консультація, де подивитися, як замовити, тощо), дзвоніть: 068-046-96-00.


Компанія «Мартен» - Ваш надійний партнер у здобутті енергонезалежності!


P.S. А Ви вже знайомі з програмою IQ energy? Чи допомогла Вам дана стаття розібратися в деталях енергоефективного кредитування від УкрСиббанку? Чи потрібен Вам кредит на твердопаливний котел? А, можливо, Ви вже скористалися даною пропозицією?

Поділіться з нами Вашою думкою, запитаннями, чи досвідом!

Ваші відгуки по IQ energy будуть надзвичайно корисними для інших людей, котрі тільки планують оформити кредит на енергоефективний котел та отримати компенсацію 35%.


 
 
Мітки: IQ energy
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.