• 05 березня 2019 16:16:03
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 749
  • 0

Процес опалення шляхом спалювання палива не є таким простим, як може здатися на перший погляд. Наприклад, швидкість горіння дров і кількість тепла, що виділяється залежить від їх сорту, вологості, а швидкість горіння і кількість виробленого тепла вугілля обумовлені рівнем його калорійності. Це необхідно враховувати, якщо ви бажаєте легко, надійно і протягом тривалого часу обігрівати свій будинок. Недостатньо просушені дрова частину тепла, що утворюється під час горіння, витрачають на видалення вологи, тому не все тепло використовується для обігріву будинку. Волога, що виділяється з дров збирає продукти горіння (частки сажі) і, набуваючи нової (липкої) форму, покриває нальотом сажі внутрішні деталі опалювального приладу, стінки димоходу.

Навіть невелика кількість такого нальоту ускладнює нормальною роботу приладу, знижує ефективність його дії, прискорює знос, корозію деталей, створює небезпеку пожежі (особливо в димоході).

Крім того, кожен міліметр нальоту збільшує витрати твердого палива в середньому на 10%, так як небажаний «ізоляційний» шар забирає значну кількість тепла. Частина сажі, що не залишається всередині приладу, а виділяється у вигляді чорного диму назовні, - також не бажаний фактор. Це речовини, які повинні були згоріти, але не згоріли, вони скоротили час горіння і знизили кількість можливого тепла. Про небажаний вплив цих речовин на навколишнє середовище при поширенні їх в повітрі годі й казати.

Щоб уникнути цих небажаних факторів, які супроводжують процес горіння, і оптимально використовувати енергетичні можливості твердого палива, існують спеціальні речовини, що пригнічують негативні реакції і стимулюють ефективне згоряння палива.

 «Вітаміни» для палива є сумішшю спеціальних кристалів, які каталітично впливають на процес горіння і розщеплюють смоли, які виділяються в процесі роботи котла.

Знищуються навіть найдрібніші залишки вологи, внаслідок чого сажа не може прилипнути до деталей опалювальної системи. Вона просто згоряє, таким чином продовжуючи час горіння. Це забезпечує ефективну і швидку теплопровідність. Білий і чистий дим з труби не забруднює навколишнє середовище.

При постійному застосуванні цього засобу забезпечуються ефективність обігріву, більш економне витрачання твердого палива, чистота опалювальної системи, довговічність її деталей, безпеку експлуатації приладу. Разом з цим знижується забруднення навколишнього середовища.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.